חברת YesBuildMyBusiness, אחת מחברות הקידום האורגני בגוגל הראשונות בעולם, ראשיתה של החברה הייתה בארה"ב לפני כמעט כעשור כאשר גוגל עשו את הקפיצה הראשונה לתודעת הציבור עם מנוע החיפוש החדשני אשר הציגו בפני העולם כולו. עיקר הלקוחות היו עסקים בעלי אתר אשר סיפקו שירותים מגוונים הן לקהל הלקוחות הפרטי והן לקהל הלקוחות המסחרי ומיקומם היה ברחבי ארה"ב. חלק מחברות אלו, אף סיפקו שירותים בין לאומיים, כגון שליחת מטענים בכל רחבי העולם. את הנסיון הרב שצברנו במשך השנים אנו מנצלים וממקדים את מלוא הערך המוסף להצלחה גורפת של לקוחותינו.

מה אומר השם Yes! Build My Business

מה עומד מאחורי השם Yes! Build My Business – בדיוק כפי שזה נשמע: כן, בנה את העסק! והכוונה המלאה היא לבניית התשתית החשובה ביותר שאף עסק לא יכול בלעדיו – השיווק. זה נכון ששיווק זו מילה גדולה, אך כולנו כיום כבר מכירים בפוטנציאל האדיר אשר עומד מאחורי מנועי החיפוש וחברתינו מומחית בתחום השיווק באינטרנט.

השורה התחתונה! – האותיות הקטנות

איתנו תוכלו לבנות את מלוא התשתית האינטרנטית, החל מאתר אינטרנט, עיצוב ייחודי ללוגו של חברתכם, עיצוב המראה הייחודי של אתרכם, עמוד מסויים לצורך עיצוב עמוד נחיתה עבור קמפיין פרסום בגוגל (PPC) וכמובן התמקדות בקידום אתרים אורגני וניתן ממש ברגע זה להתקשר אלינו ולשוחח עם יועץ קידום אתרים אשר יוכל הן להדריך אתכם עם אתרכם אשר כבר בנוי ובנוסף באם יש לכם כל שאלה שהיא באשר לפעולות אשר ברצונכם ללמוד, לבצע, לתכנן באתר הקיים / באתר אשר הנכם מתכננים לבנות.

ליצירת קשר עכשיו התקשרו לפלאפון 050-778-6870 או לחליפין שלחו מייל דרך טופס צור קשר / או ישירות לאימייל שלנו: info@yesbuildmybusiness.com

מהי חברה לקידום אתרים בגוגל?

נתחיל משירותי קידום אתרים בגוגל באופן כללי, המוסג "קידום אתרים" מושתת על מטרה אחת ברורה להגדיל את כמות הגולשים באתר המקודם, כלומר ככל שהאתר שלכם / של מתחריכם וכמובן כל אתר אחר ימוקם גבוה יותר בעמוד הראשון של התוצאות המצוגות במנוע החיפוש של גוגל וכמובן כל עוד מדובר בביטויי חיפוש רלווטניים לאותו העסק. כך תגדל באופן ישיר ההשפעה על הגעתם של לקוחות פוטנציאלים חדשים (גולשים/ לקוחות פוטנציאלים אשר ניגשו לגוגל וחיפשו אחר שירות מסויים אשר גם אתרכם מציע אותו וגוגל בחר באתר זה על פני אתרי מתחרים נוספים).

קידום אתרים בגוגל מתחלק לשתי קטגוריות ראשיות:
א. קידום ממומן (PPC – פרסום ממומן בגוגל). ראו הרחבה בעמוד – קידום בגוגל.
ב. קידום אתרים אורגני – 80% מכלל הגולשים בוחרים באתרים אשר מוצגים באיזור זה, מידע נוסף תוכלו לקרוא בעמוד הראשי של קידום אתרים.
רוב החברות המקצועיות מספקות את שני השירותים הללו ואף יותר, אך חשוב תמיד לבחון את השירות המוצע ולא לקחת אף הצעה כדבר מובן מאליו, זכרו שאין באמת קסמים בעולם והיזהרו מלשון חלקלקה של אנשי המכירות, בחנו היטב כל הצעה ובצעו החלטה בכל המקרים בהם הנכם מרגישים כברי מזל עם בחירתכם.

התחייבות

אנו מחוייבים לעבודה קשה והתמקדות במטרה אחת! – קידום מוצלח לאתרכם בגוגל והגדלת נפח הגולשים באתרכם באופן מובהק. הידע הרב אשר אנו צברנו במשך כל כך הרבה שנים הוא היתרון שלך! וזה לא הכל, צוות העובדים המיומנים בחברתינו לעולם לא חושב שהוא יודע מספיק, אנו תמיד ממשיכים הן לחקור, הן ללמוד את השינויים בשוק ותמיד נעשה את כל המאמצים להשאר עדכניים “Up to Date” . לסיכום: אם אתם רוצים לצמוח איתנו אנו נבטיח להצדיק את הבחירה ואתם תבטיחו הצלחה.

התקשרו – 050-778-6870 / לחליפין שלחו הודעה דרך טופס צור קשר.