ברוכים הבאים ל YesBuildMyBusiness, מחלקת ייעוץ קידום אתרים, ראשית אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו בכל אחת מן אפשרויות יצירת הקשר עימנו, דרך כפתור צור קשר המופיע בתפריט העליון של האתר, הנכם יכולים להתקשר אלינו למספר: 050-778-6870, או לשלוח אימייל לכתובת: info@yesbuildmybusiness.com תוכלו לשוחח עם יועץ קידום אתרים מומחה בתחום ולקבל סיוע בכל שאלה, בקשה עזרה בתחום הקידום.

מי צריך יועץ לקידום אתרים ?

תחום הקידום של אתרי האינטרנט בעולם כיום כבר אינו נסתר ובלתי נראה לעינהם של מליוני עסקים בעולם ובכלל מעיניהם של כל בעלי האתרים שכבר בנו אתר וכל שהם רוצים זה להופיע בתוצאות החיפוש של GOOGLE ומנועי חיפוש נוספים כגון YAHOO, WALLA, ALTAVISTA, BING ועוד מנועי חיפוש קטנים נוספים ובל נשכח את אלו אשר עדיין אין להם אתר, אך הם מעוניינים לפתוח עסק / לבנות אתר אינטרנט למטרות עסקיות / למטרות מידע מקצועי / או כל בניית אתר עם אינטרס כזה או אחר שיגיעו אליו גולשים רבים.

לכולם, מכנה משותף - כיצד יתקדם האתר בתוצאות של מנועי החיפוש כאשר גוגל בראשם, כיצד נטפס בדירוג אל עבר העמוד הראשון והשאיפה המרכזית של כולם כמובן להופיע במקום הראשון בתוצאת החיפוש של מילות המפתח בנושא שלהם. ישנם מקרים בודדים שניתן לקדם את אתרכם לבד, אך ברוב המקרים וככל שעובר הזמן התחרות ברוב התחומים כיום הינה בעלת תחרות רבה אשר דורשת עבודת קידום לאתר באופן מקצועי ולכן באם הנכם נכללים באחד מן האינטרסים הללו ההמלצה החינמית היא לשוחח באופן לא מחייב עם יועץ קידום אתרים.

מיהו אותו יועץ מומחה לקידום אתרים?

זוהי באמת שאלה מעט מאתגרת. ראשית יועץ מקצועי בתחום הקידום הוא בדרך כלל יהיה איש קידום, בעל מספר שנים נסיון בקידום פיזי בעשרות פרוייקטים של קידום אתרים, כמובן שבעל הצלחה מוכחת לכך שהצליח להביא לעסקים אלו תוצאות והצלחות בשיווק אתרם במנועי החיפוש האורגניים. באם נלך עוד צעד אחד, לא תמיד יספיקו תוצאות, חשוב גם לוודא כי היועץ רכש גם ידע מקצועי, תמיד דאג וממשיך ליהיות מעודכן בכל עת לגבי שינויים כאלו ואחרים אשר קורים באלגוריטמים של מנועי החיפוש אשר גוגל עומד בראשם. לצערינו ישנם יותר מדי אנשים בעולם אשר יגידו שהם מומחים בתחום, והקושי הגדול ביותר שלכם יהיה להבחין באם מי שטוען לכך באמת יועץ קידום אתרים מומחה, או שהוא פשוט איש מכירות מצויין?

כיצד באמת ניתן לדעת תשובה לשאלה זו? כנראה שהתשובה טמונה ביכולת ההבחנה שלכם במי שעומד בצד השני, שאלו אותו שאלות שלכם נראות כמכשילות, שאלות שלא נראה לכם שיהיה קל לענות עליהן, למשל שאלות סטטיסטיות או שאלות לגבי מחקר אשר הנכם תוהים לגביו, שאלה שדורשת בדיקות יסודיות אינה שאלה שניתן לשלוף מן השרוול, התשובה ברוב המקרים תיהיה שאותו "מומחה" הטוען לכתר זה, יאמר שהוא צריך לבדוק זאת לעומק, יבקש ברוב המקרים שתשלחו לו מייל מסודר בנושא והוא יחזור אליכם עם תשובה יסודית בהתאם. בנוסף נסו לקבל ממנו דוגמאות לעסקים שהוא כבר קידום, אל הססו לשאול באם הוא יכול להראות תוצאות מוכחות, תתקשרו באופן עצמאי לאותם לקוחות שהוא מסר מבלי שהוא יודע ותשאלו באם הם מכירים אותו (חשוב לומר שלא כולם יענו לכם או ינדבו מידע, אך מתוך מספר לקוחות יהיו תמיד תשובות מחלקם)זהו, אנו מאמינים אולי הטיעון החזק ביותר שיסייע לכם במקרים שאינכם בטוחים לגבי אותה החברה / נותן השירות.

דוגמאות לנסיון בקידום וייעוץ שיווקי לאתרים

לנו בחברה מספר עובדים בעלי נסיון מוכך ובנוסף על כך, בשונה משאר חברות הקידום, מחלקת הקידום שלנו עובדת במקביל לחברות התוכנה לבניית אתרים מקצועיים, עובדה חיובית אשר מקנה לנו יתרון ואפשרות לשפר את הקוד ולערוך אופטימיזציה למנועי החיפוש באתר מבחינת הקוד בכל רמתו, החל מהתכנות לממשק הניהול של האתר, בתוכנות על פי דרישה של כל לקוח ולקוח וברמת התכנים כמובן. כל בקשה ספציפית של לקוח, גם אם היא מאתגרת ודורשת פיתוח, אצלינו כן יהיה לכך תשובה ושירות במקום.

מנסיונינו בעולם: עולם הקידום בגוגל פרץ לשוק והתרחב כבר לפני קרוב לעשור, לנו יצא לקדם בחו"ל פרוייקטים גדולים אשר בזכות קידום מוצלח הצליחו החברות הללו לסגור עסקאות כאשר הגדולות שבהן היו בנות 7 ספרות. אתרים בתחומים של משלוחים בין לאומיים, שיפוצים, שחזורים של בתים לאחר הצפות, שריפוה, חברות נקיון שטיחים ובתים ועוד. בארצינו למומחים שבינינו נסיון של מספר שנים בקידום אתרי רהיטים, מכרזים להובלות, משרדי עורכי דין בנושאים שונים, חברות ונותני שירותים במגוון תחומי הדרושים, אירועים, השכרות של ציוד, מתנות באתרי מכירות, מגוון מוצרים נוספים ועוד.

חובת ההוכחה

לסיכום נושא הקידום ובשורה התחתונה כדאי תמיד להתייעץ עם מומחה בעולם הקידום, חבל לכם סתם לעשות ניסויים שברוב המקרים יעלו לכם בבזבוז זמן יקר, חבל גם להסתמך על שמועות של חברים ומכרים שאמרו לכם "שמעתי ש..." בכל המקרים לבסוף חובת ההוכחה היא על החברה שתקדם אתכם ובמקרה שלנו כן, גם אנו כמו כולם חייבים להוכיח שמסלול מקצועי לקידום אתרכם יוביל לתוצאות וזאת הבטחה והתחייבות התקשרו עוד היום לגבי ייעוץ בקידום אתרים, אנו מתחייבים עד לרמה הבסיסית של ייעוץ לשרת אתכם נאמנה ללא עלות וללא התחייבות מצדכם ובאם תבחרו גם כן לקדם עמנו את אתרכם בדומה למאות לקוחות מרוצים שכבר השתמשו בשירותינו אנו נשמח להוכיח ולהוביל את בית העסק שלכם להצלחה בחשיפה ובצמיחה מתמדת בכמות המבקרים באתרכם.

נציגינו כבר ממתינים בצד השני התקשרו עוד היום ל- 050-778-6870.