המודעות של כולנו למנוע החיפוש של גוגל טיפסה למימדים עצומים בהמלך 10 השנים האחורנות וכאשר אני אומר כולנו אני מדבר על "כולם". הרי כיום כמעט ולא ניתן למצוא מישהו אשר מעוניין במוצר מסויים, במידע או בכל שירות ומכל סוג שהוא שלא ישתמש באפשרות לחפש זאת בגוגל, לעיתים גם במנועי חיפוש קטנים יותר, אך ללא ספק עיקר החיפושים גם על פי עובדות סטטיסטיות שנגע לכך בהמשך, כולנו משתמשים בגוגל ולמעשה ההבדל היחיד בין שימוש של כל אחד מאיתנו באופן פרטי ושימוש של כל אחד מאיתנו באופן עסקי הוא באיזה צד של החיפוש אנו עומדים.

קידום בגוגל – ההבדלים הקטנים?

כן, אז אמרנו שההבדל היחיד הינו באיזה צד של החיפוש אנו עומדים - באם אנו מייצגים עסק אז כמובן שאנו שואפים ליהיות האתר שבו מבקרים, לאחר שמצאו אותו לאחר חיפוש בגוגל. בתי העסק ייעשו את כל שהם יכולים להרשות לעצמם בכדי להשפיע ולדחוף כמה שניתן את הופעתם ברשת האינטרנט וכמובן שבאם לחברה יש תקציב פרסומי הרי שאפשריות חשיפתה ברשת האינטרנט ובגוגל בפרט גדלות באופן ניקר בעזרותו של תקציב לקידום בגוגל. מן הצד השני של החיפוש כמובן שיש את הצד הפרטי, הגולש עצמו אשר יכול ליהיות את, אתה ואני כאשר ניגשים למנוע החיפוש של גוגל ומבצעים חיפוש לנושא המתבקש על ידינו.

אז אמרנו שההבדלים הינם בין המשתמשים אשר כמו בכל צורך קיומי לעסקים בעולם, כל עסק חייב לקוחות ובמקרה של חיפוש לקוחות פרטיים במנוע של גוגל האינטרס של שני הצדדים הוא לקבל את התוצאה הטובה ביותר, האני הפרטי יירצה למצוא את המידע או העסק הטוב ביותר בכדי שאשכיל לרכוש / לקרוא את המידע אותו חיפשתי באופן המדוייק ביותר, המובן ביותר, בעל המחיר הטוב ביותר - בקיצור ארצה לצאת לקוח מרוצה. האני העסקי ארצה להופיע בפני המחפשים בגוגל ולייצג את אותו האתר אשר הינו בעל המידע המודייק ביותר ובעל המוצרים והשירותים הטובים ביותר בתחום.

קידום אתרים בגוגל מתחלק לשתי קטגוריות ראשיות

  1. קידום ממומן בגוגל (PPC) – 
  2. קידום אתרים אורגני בגוגל - 

כיצד נאמוד את ההצלחה - Web Analytics

Web Analytics – 

התקשרו אלינו עוד היום ואנו מבטיחים לעשות את כל שניתן ומתוך מטרה ברורה לצמיחה של בית העסק שלכם